Pragniemy przypomnieć, iż na sezon 2018 roku środki finansowe na głowę to kwota 450 pln + element odzieży (dla nowych członków była to koszulka, dla członków ze stażem do wyboru albo koszulka albo spodenki). Kwotę na opłaty startowe można wykorzystać na dowolną imprezę gdzie używacie roweru (np. maraton MTB, wyścig szosowy, triathlon, ultramaraton długodystansowy na szosie, czy jakąś etapówkę rowerową).

Sezon rozpoczął się na dobre. Zarząd Stowarzyszenia widzi, że część z Was jest bardziej, a część zdecydowanie mniej aktywna. Zgodnie z zapowiedzią, nie chcemy generować oszczędności tylko wykorzystywać środki przeznaczone na starty i angażować Was jak najbardziej do aktywności sportowej. Z drugiej jednak strony chcemy się zabezpieczyć przed "dziurą budżetową" dlatego podjęliśmy poniższą decyzję.

Osoby, które wykorzystają przyznany limit, a chcą dalej startować i reprezentować barwy SCHC, powinny to robić :) W takiej sytuacji rejestrujecie się samodzielnie w danej imprezie (zgodnie z procedurą organizatora), zaznaczacie odpowiednią (naszą) drużynę, opłacacie start z własnych środków i dbacie o poprawnie wystawioną (na SCHC) fakturę VAT. Inaczej mówiąc, do limitu przelewy może robić za Ciebie Skarbnik. Po wykorzystaniu kwoty, płacisz sam.

W drugiej połowie października Zarząd będzie zbierał wszystkie "ponad limitowe" faktury i w zależności od możliwości finansowych podejmie decyzję ile z tych pieniędzy może poszczególnym osobom zwrócić.

Sponsorzy

Ocynkownia logo 2017   

 

 


herb powiat chrzanowskiautobikelogo Chrzanow nowy3
 

 

 

 

 

Realizacja strony

48Media