191124877 4396330953712453 1565127821265978701 n

W sobotę 26.06.2021 w Chrzanowie odbyła się impreza rowerowa pn. Rowerowa Gra Miejska "Dookoła Fabloku". Wzięło w niej udział 10 kilkuosobowych drużyn, które w wyznaczonych miejscach miały wykonać zadania związane z historią Fabryki Lokomotyw w Chrzanowie. Uczestnicy musieli się wykazać znajomością historii Fabloku, zaprezentować talenty wokalne i plastyczne. Musieli też kupić bilet kolejowy z Chrzanowa do Yumy na godz. 15:10. W tym zadaniu niezbędna była znajomość botaniki. Wszystkie drużyny z entuzjazmem, mimo chwilowego deszczu, pokonały trasę przez siebie wyznaczoną i o określonej porze dotarły na metę gry. Po obliczeniu wyników nagrodzono 3 najlepsze zespoły, a dzieci biorące udział otrzymały drobne gadżety.

Grę zorganizowały: Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów (scenariusz) i Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie (logistyka). Na zakończenie zabawy odbyła sie kwesta na leczenie ciężko chorego Janka Kozuba, którą zorganizowała #ArmiaJanka. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, oraz animatorom, którzy prowadzili grę na punktach kontrolnych.

Pomogli nam: Stowarzyszenie Za Piecem, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Miejsce Aktywności Mieszkańców, Stowarzyszenie Przyjaciół Księdza Michała Potaczało "Apostoł Dobroci", Stowarzyszeniu Po Sąsiedzku – dziękujemy! Mamy nadzieję że impreza się podobała i już dzisiaj zapraszamy na kolejne we wrześniu.

Projekt „DooKOŁA Fabloku” dofinansowano ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Galeria

Galeria od Ani

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

Ocynkownia logo 2017   

 

 


herb powiat chrzanowskiautobikelogo Chrzanow nowy3
 

 

 

 

 

Realizacja strony

48Media