Zapraszamy wszystkich – przede wszystkim rodziny z dziećmi - do rowerowej zabawy, która polega ona na przejechaniu wytyczonej przez nas trasy, podziwianiu piękna lasów i stawów oraz stworzeniu relacji słowno-fotograficznej. Zdjęcia i opis należy zamieścić na facebookowej grupie Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów. Najciekawsze relacje nagrodzimy upominkami.

Termin: konkurs-zabawa trwa od 01 lipca do 31 sierpnia

Przebieg i opis trasy: ...

stratujemy z parkingu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie (zdjęcie na tle mapy powiatu), ruszamy ul. Partyzantów w kierunku osiedla Kąty i na wysokości hurtowni Krystyna zjeżdżamy na drogę pieszo-rowerową, którą dojeżdżamy do ul. Leśnej. Na skrzyżowaniu z ul. Studzienną wjeżdżamy na szlak rowerowy Zielona Pętla Chrzanowa i zgodnie z oznaczeniami (zielonymi) jedziemy 5 km do asfaltowej drogi z Byczyny na Groble. Tam szlak skręca w lewo, a my jedziemy dalej prosto drogą leśną. Po przejechaniu ok. 2 km skręcamy w lewo w drogę pożarową 7 (zdjęcie z tabliczką w tle), po kolejnych 300-400 m skręcamy w lewo (dojazd pożarowy 12A), a 500 m dalej w prawo (droga pożarowa 8). Drogą tą dojeżdżamy do Kanału Matylda i skręcamy w lewo (zdjęcie grupy na tle kanału). Jadąc dalej wzdłuż Kanału Matylda dojeżdżamy do Stawów Groble (sesja zdjęciowa, odpoczynek). Za szlabanem leśnym skręcamy w prawo i ponownie jedziemy zgodnie ze znakami szlaku rowerowego Zielona Pętla Chrzanowa. Po przejechaniu ok. 2 km skręcamy w lewo (trasa Parkrun) w drogę pożarową 1. Po następnych 1,5 km docieramy do bazy Parkrun (zdjęcie grupy na tle tablicy Parkrun) i za tablicą skręcamy w lewo, po kolejnych 250 m skręcamy w lewo i po następnych 400 m - w prawo (dojazd pożarowy 10). Po przejechaniu 1 km skręcamy w prawo na drogę kiedyś asfaltową i jedziemy ok. 2,5 km do ul. Kopanina, którą przekraczamy i jedziemy dalej ul. Podleśną, Łowiecką, w lewo drogą pieszo-rowerową do ul. Partyzantów, następnie skręcamy w prawo i wracamy na parking przy Starostwie Powiatowym. Tutaj kończymy naszą wycieczkę.

Plik GPX: https://www.strava.com/activities/5428911144

Mapa trasy: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1tuoLNLUHqQV8sN2oggWWe6oItaZMwW8z&usp=sharing

Relacje: swoją udokumentowaną relację z przejechania trasy można zamieszczać na facebookowej grupie Stowarzyszenia Chrzanowskich Cyklistów. W tym celu należy przesłać kilka zdjęć, podać datę przejazu - i jeśli korzystacie z systemów bądź aplikacji rejestrujących przebytą trasę - link do niej. W pierwszych dniach września nagrodzimy autorów najciekawszych wpisów.

Do zobaczenia na trasie!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

Ocynkownia logo 2017   

 

 


herb powiat chrzanowskiautobikelogo Chrzanow nowy3
 

 

 

 

 

Realizacja strony

48Media