Mocne przygotowania zimą - a później miejsca w czołówce w kolejnych zawodach MTB i triatlonowych – taki miał być sezon startowy zawodników Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów. Rok 2020, bez wątpienia wyjątkowy z powodu pandemii, spowodował że wiele poczynionych założeń trzeba było modyfikować. Pierwsze miesiące wiosny to przede wszystkim smutek spowodowany odwoływanymi raz po raz imprezami sportowymi.

I jednocześnie nadzieja, że to tylko dwa tygodnie, no może miesiąc aby wszystko wróciło do normalności. W późniejszych miesiącach pojawiła się duża niepewność, czy kolejne edycje wyścigów i rajdów zaplanowane w kalendarzach dojdą do skutku, czy będzie gdzie i z kim się ścigać.
Poszatkowane wydarzenia sportowe, rozgrywane w limitach uczestników i przy rygorze sanitarnym, nie sprawiały tyle radości co wydarzenia z lat ubiegłych. Odnotować należy, iż obecni byliśmy w imprezach cyklu Bike Atelier Maraton czy Cyklokarpaty. Liczny zespół SCHC pojawił się na linii startu po raz pierwszy organizowanej etapówki „Mouflon Tracks”. Rywalizowaliśmy także na trasach etapowego wyścigu MTB w gorcach „4Towers”. Wszędzie tam gdzie byliśmy obecni – jak zawsze – daliśmy z siebie wszystko, nie oszczędzając ani zdrowia ani sprzętu.
Na uwagę zasługuje również fakt, iż we wrześniu, w ramach akcji „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu”, wraz z Biblioteką Na Dwóch Kółkach udało się zorganizować kolejną edycję „Rajdu Chrzanowskich Cyklistów”.
Zapraszamy do krótkiej galerii.

Wykorzystując okazję, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Sponsorom, Partnerom, Sympatykom oraz Członkom Stowarzyszenia Chrzanowskich Cyklistów. Za wsparcie finansowe oraz słowa dodające motywacji do dalszych działań.

Pamiętajcie, ruch to zdrowie, a w zdrowym ciele również zdrowy duch.

Trzymajcie się zdrowo!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

Ocynkownia logo 2017   

 

 


herb powiat chrzanowskiautobikelogo Chrzanow nowy3
 

 

 

 

 

Realizacja strony

48Media