Na koniec weekendu majowego, tj. niedzielę 5 maja, zaplanowana była druga w tym roku odsłona z cyklu Bike Atelier Maraton. Pochmurna, chłodna i deszczowa pogoda nie zachęcała do wyjścia z ciepłego łóżka, a już na pewno mocno chłodziła nastroje podczas przebierania się i rozgrzewki. Drużyna Ocynkownii Śląsk SCHC Team Chrzanów do boju o jak najlepsze lokaty wystawiła pokaźną drużynę,

w skład której weszli: Magda Piotrowicz, Marcin Fudali, Tomek Fidytek, Zbyszek Grabowski, Marcin Baran, Michał Winiarczyk, Adrian Szostak, Kuba Dybał, Darek Palka, Marek Zawadzki, Kamil Filipek, Szymon Tokarz, Marcin Kwiecień, Tadeusz Słowik oraz Jan Małocha.

Trasa nie należała do wymagających technicznie, zatem wyścig odbywał się w dobrym, szybkim tempie. Powalone w kilku miejacach drzewa, podłoże z błotnymi zatorami oraz mokre korzenie urozmaicały monotonny krajobraz i sprawdzały czujność zawodników. Kilka osób ten test oblało i na mecie można było poznać zawdników, których rower "wysadził z siodła" ;)

Kończymuy jednak z uśmiechami tymbardziej, że po dwóch edycjach w klasyfikacji drużyn zajmujemy zaszczytne 3 miejsce. Gratulacje dla wszystkich!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

Ocynkownia logo 2017   

 

 


herb powiat chrzanowskiautobikelogo Chrzanow nowy3
 

 

 

 

 

Realizacja strony

48Media