Skład: Zbyszek Grabowski, Michał Winiarczyk, Marcin Fudali, Leszek Palka, Marcin Baran, Marek Zawadzki
W miniony weekend, w malowniczych okolicach podkieleckich Mostków, odbył się zimowy maraton MTB. Na blisko czterdziesto kilometrowej trasie można było sprawdzić swoją aktualną dyspozycję porównując ją do przygotowań konkurentów.

Na start w tej edycji zdecydowało się sześciu śmiałków z grupy Stowarzyszenia Chrzanowskich Cyklistów. Na miejscu okazało się, że największym utrudnieniem nie będzie ani temperatura (kilkustopniowy mróz) ani profil trasy (przewyższenia czy dystans), a podłoże, ponieważ na otwartych odcinkach lód przykryty cienką warstwą świeżego śniegu był bardzo zdradliwy. Wyścig odbywał się zatem w głowie każdego z zawodników, który od początku do końca musiał pozostać bardzo skoncentrowany na trasie. Aby unikać wywrotek trzeba było myśleć i planować ścieżkę przejazdu ze sporym wyprzedzeniem...
Z tego zadania najlepiej wywiązał się Zbyszek Grabowski, bowiem w swojej kategorii wiekowej zajął zaszczytne drugie miejsce. Pozostali uczestnicy mają jeszcze nad czym pracować aby w sezonie plasować się równie wysoko. Wszystkim gratulujemy!

PS. A po wysiłku można było się bezkarnie zajadać się pyszną kiełbachą :)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsorzy

Ocynkownia logo 2017   

 

 


herb powiat chrzanowskiautobikelogo Chrzanow nowy3
 

 

 

 

 

Realizacja strony

48Media