BANNER1

kolaż

 

5 czerwca 2016 odbył się XII Rajd Rowerowy z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów na zlecenie Gminy Chrzanów. Rajd był jedną z imprez w programie Dni Chrzanowa

W Rajdzie wzięło udział prawie 350 rowerzystów. Byli wśród nich dorośli, młodzież i dzieci - mieszkańcy powiatu chrzanowskiego, oraz goście z powiatów ościennych. Wszyscy szczęśliwie pokonali 19-kilometrową trasę z chrzanowskiego Rynku przez Kąty i Groble do Szkoły Podstawowej nr 5 w Chrzanowie. Trasa prowadziła w dużej części odnowionym niedawno szlakiem rowerowym "Zielona Pętla Chrzanowa" przez malownicze tereny leśne wokół miasta.

Na mecie Rajdu na uczestników czekał poczęstunek, oraz konkursy rekreacyjno-sportowe. Dzięki życzliwości i hojności sponsorów duża grupa uczestników wróciła do domu z nagrodami. Były wśród nich rowery, hulajnoga, sprzęt rowerowy i sportowy i wiele innych upominków.

Cieszymy się, że poraz kolejny tak wiele osób zdecydowało się wziąć udział w Rajdzie Rowerowym z okazji Dnia Dziecka. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas. Dziękujemy naszym sponsorom i współorganizatorom imprezy. Zapraszamy wszystkich na kolejne organizowane przez nas rajdy rowerowe!

Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zbiżające się wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie na forum

Sponsorzy

 Ocynkownia logo 2017

 

Zampap logo 2017

chrzanow

autobike

bowling club raster
pentair

max

bth

drsmokla

Wsparcie księgowe:

12906 469031466480287 961580739 n

 

Patronat medialny:

logologo fio malopolskalokalnie m

logo SFOK klucze m